Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH 2019
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH 2019

Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie w Szkolnym Konkursie Kolęd I Pastorałek PolskichDnia 17 grudnia 2019r. w Szkole Podstawowej Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie odbył się Szkolny Konkurs Kolęd I Pastorałek Polskich. W Konkursie wzięli udział uczniowie klas 0 – VII.

Jury w składzie: pani Elżbieta Babiarz – Wicedyrektor SP 17, panie: Katarzyna Kawalec, Bożena Kukułka i Bogumiła Lis po wysłuchaniu wszystkich prezentacji dokonało ich oceny oraz przyznało: Nagrodę Specjalną – GRAND PRIX Konkursu, nagrody i wyróżnienia (→foto.). 

 GRAND PRIX otrzymały: Klara Gładyś z kl. 1c oraz Lena Zając z kl. 4a (→foto.).

 Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom, a także rodzicom, opiekunom oraz nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do prezentacji konkursowych – Serdecznie gratulujemy !!!

Z wynikami konkursu można zapoznać się →TUTAJ.

Dziękujemy również sponsorom nagród: Radzie Rodziców SP-17 oraz Dyrekcji naszej szkoły.

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły panie: Katarzyna Kawalec i Bożena Kukułka.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy