Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - UROCZYSTE ROZSTRZYGNIĘCIE XIV EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „RYSOWANE WIERSZYKI”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

UROCZYSTE ROZSTRZYGNIĘCIE XIV EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „RYSOWANE WIERSZYKI”

20240424 104913

  Uroczyste rozstrzygnięcie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Rysowane wierszyki” - „Koty wierszem malowane” pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty miało miejsce w naszej szkole 24 kwietnia 2024 r. 

 

 Licznie przybyli goście na powitanie wysłuchali piosenek w radosnym wykonaniu uczniów klasy Ia pod kierunkiem p. Elżbiety Stanisławczyk i p. Iwony Ryndak (→foto.). Następnie sprawdzili swoją wiedzę o kotach, ich zwyczajach i związanych z nimi przesądach słuchając ciekawostek i rozwiązując zagadki przygotowane przez p. Agnieszkę Gawlik i p. Paulinę Tutak (→foto.).

 Uroczystego wręczenia nagród dokonały p. Elżbieta Babiarz - wicedyrektor SP 17, p. Anna Nowak - przewodnicząca Rady Rodziców SP 17 i p. Alicja Zams z Fundacji FELINEUS (→foto.). Uroczystość zakończyło wykonanie wspólnego zdjęcia pamiątkowego. Prace konkursowe można oglądać na wystawie na dolnym korytarzu szkoły – zapraszamy.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu znajdują się →TUTAJ.kot

 20240424 100737 1 20240424 100815 20240424 101931  

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy