Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PODSUMOWANIE WOJEWÓDZKIEGO ETAPU XVII EDYCJI LOGOPEDYCZNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „MY SIĘ MÓWIĆ NIE BOIMY”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

PODSUMOWANIE WOJEWÓDZKIEGO ETAPU XVII EDYCJI LOGOPEDYCZNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „MY SIĘ MÓWIĆ NIE BOIMY”

IMG 20221011 073817

 Tegoroczna XVII edycja konkursu, pod hasłem „JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM – OJCZYZNA WIERSZEM MALOWANA”, odbyła się w formie stacjonarnej 29 listopada w Centrach Zabaw Fantazja przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie. Konkurs przebiegał pod honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.      

  W wydarzeniu wzięło udział 22 uczniów z 7 placówek oświatowych (→foto.).

 Jury konkursowe w składzie: p. Elżbieta Babiarz - wicedyrektor SP 17 w Rzeszowie, pani Magdalena Czernia – kierownik księgarni Nowa Duo przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie oraz nauczyciele specjaliści z zaproszonych placówek dokonało oceny zaprezentowanych recytacji. Punktacji podlegały: recytacja, artykulacja, interpretacja, ogólny wyraz artystyczny, rekwizyty lub strój dobrane do treści prezentowanego utworu. Przyznano nagrody i wyróżnienia.

  Nagrody główne zdobyli Maria Młodecka, SP-14, Krosno i Szymon Dziura, SP-17, Rzeszów (→foto.)

Nagrodzono również uczniów:

  • Jakub Kalandyk, SP-2, Niechobrz
  • Weronika Wróbel, SP-1, Niechobrz
  • Antoni Domaradzki, ZSS im. UNICEF, Rzeszów
  • Szymon Kuźniar, SP w Lutoryżu
  • Amelia Pawłucka, SP-22, Rzeszów

Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy! 

 Dziękujemy Patronom konkursu :

  • Pani Małgorzacie Rauch - Podkarpackiemu Kuratorowi Oświaty za objęcie przedsięwzięcia honorowym patronatem,
  • Radzie Rodziców przy SP-17 za ufundowanie nagród,
  • Pani Magdalenie Czerni kierownik Księgarni Nova Duo za drobne upominki i pomoc w organizacji i przeprowadzeniu wydarzenia,
  • Panu Marcinowi Zychowi – kierownikowi Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „POŁONINY” wraz z grupą Studentów – Tancerzy za prezentację strojów regionalnych i cenną lekcję na temat folkloru i tradycji regionu podkarpackiego oraz ubarwienie imprezy strojem (→foto.), tańcem (→foto.) i śpiewem (→foto.).
  • Pani Małgorzacie Gulczyńskiej prezes Centrów Zabaw Fantazja w Rzeszowie za wsparcie imprezy.

W realizacji wydarzenia pomagała p. Joanna Kawa, konkurs zorganizowała p. Agata Drałus.

 Więcej szczegółowych informacji  na temat tego wydarzenia można przeczytać →TUTAJ.

 Regulamin konkursu  jest dostępny TUTAJ.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy