Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - JUBILEUSZOWY X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM POD HASŁEM „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

JUBILEUSZOWY X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM POD HASŁEM „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

315532817 676211574006477 7107087130211399883 n 1

 W dniu 15 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie odbyła się X edycja Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym „Bezpieczna droga do szkoły” pod Patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie oraz Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

 Komisja konkursowa w składzie:

- Pan Piotr Bialic - Egzaminator z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie (→foto.)

- Pani Joanna Kawa – nauczyciel SP 17 w Rzeszowie

- Pani Ewelina Łojewska – nauczyciel SP 17 w Rzeszowie

dokonała oceny wiedzy uczniów ze szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic w trzech kategoriach: klasy pierwsze (→foto.), klasy drugie (→foto.) i trzecie (→foto.).

Wszystkie dzieci wykazały się bardzo dobrą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa na drodze.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu zamieszczono →TUTAJ.

Głównymi sponsorami nagród była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 17 w Rzeszowie, Dyrekcja SP 17 oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie, który ufundował piękne odblaski dla każdego uczestnika (→foto.). Gratulujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom, a Dyrekcji Szkoły i komisji konkursowej bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju (→foto.).

Organizatorzy: Mariola Wiśniewska, Maria Łyszczarz

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy