Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY O PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA I TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY O PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA I TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII

20221201 101629 1

 W czwartek 1 grudnia o godzinie 10 w sali konferencyjnej Rzeszowskiego Ratusza miało miejsce rozstrzygnięcie II edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego o Pióro Prezydenta Miasta Rzeszowa i tytuł Mistrza Ortografii dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych miasta Rzeszowa. Konkurs odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Pana Konrada Fijołka. 

 Oprócz wyłonienia Mistrza Ortografii, konkurs miał na celu: popularyzowanie wśród uczniów poprawnej pisowni ortograficznej oraz interpunkcyjnej, doskonalenie sprawności ortograficznej, krzewienie kultury języka polskiego, jak również integrację uczniów i nauczycieli rzeszowskich szkół podstawowych.

 Z wynikami konkursu można zapoznać się  TUTAJ.

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tegorocznej edycji konkursu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom. Życzymy dalszych sukcesów w potyczkach z polską ortografią.

 Nagrody w konkursie ufundowali: Urząd Miasta Rzeszowa oraz Dyrekcja i Rada Rodziców SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie.   

        tmp 7c5d7bc5 1659 4576 a1f8 6bde4ee25255  20221201 102331  tmp d7dbc365 52ac 43b1 b102 03f3c94e58ee

Informacje na temat tegorocznej edycji konkursu można także znaleźć w Regulaminie →TUTAJ

                  oraz na Facebook'u →TUTAJPióro Prezydenta

 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy