Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

PODSUMOWANIE PROJEKTU „BohaterON - włącz historię!”

IMG 20211229 134807

Do naszej szkoły wpłynęło podziękowanie za udział w ogólnopolskiej kampanii historycznej BohaterON – włącz historię! →(TUTAJ).
 Coroczna akcja ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im pocztówek, kartek oraz laurek z życzeniami.

Projekt był realizowany w I półroczu bieżącego roku szkolnego we wszystkich klasach IV-VIII. Obejmował on cykl lekcji mających na celu przybliżenie tematyki powstańczej.

 

Dodatkowo uczniowie własnoręcznie wykonali piękne kartki dla uczestników powstania, które z pomocą organizatora, trafiły do ich rąk. Galerię prac naszych uczniów można obejrzeć w Fotokronice →TUTAJ.

Za pośrednictwem kampanii chcemy promować patriotyczne postawy, a także tworzyć wspólnotę pamiętającą o historii naszego kraju i jego bohaterach.

Koordynatorkami projektu były panie: Irena Sitarska i Agata Napiórkowska.