Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PASOWANIE NA UCZNIA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

PASOWANIE NA UCZNIA

IMG 4666

   Na początku uroczystości, która w naszej szkole miała miejsce 14 października 2021 roku, Pani Dyrektor Mirosława Leśniak serdecznie przywitała wszystkich obecnych, a dzieci z klas pierwszych zaprezentowały wierszyki i piosenki pięknie przygotowane pod kierunkiem Pań Wychowawczyń: Alicji Niemiec (→foto.), Marioli Wiśniewskiej (→foto.) oraz Marii Łyszczarz (foto.).

  Część oficjalną rozpoczęło wprowadzenie sztandaru SP 17 oraz odśpiewanie hymnu szkoły; po czym odbyło się uroczyste ślubowanie (→foto.). Następnie, po wyprowadzeniu sztandaru, Panie Dyrektor: Mirosława Leśniak oraz Elżbieta Babiarz przystąpiły do pasowania dzieci na uczniów i uczennice SP 17. 

 

Każda pierwszoklasistka i każdy pierwszoklasista byli pasowani dużym ozdobnym ołówkiem (→foto.1a), (→foto.1b), (→foto.1c).

   

Na powitanie w naszej szkole dzieci otrzymały słodki upominek od kolegów i koleżanek z klas trzecich - koszyki z cukierkami (→foto.). Na koniec każdemu świeżo upieczonemu uczniowi naszej szkolnej społeczności wręczony został pamiątkowy dyplom (→foto.). Zostały także wykonane pamiątkowe fotografie poszczególnych zespołów klasowych (→foto.1a), (→foto.1b), (→foto.1c) wraz z Paniami Dyrektorkami (→foto.1a), (→foto.1b), (→foto.1c). 

(Tekst: p. Maja Czepurko)

 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy