Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KLASY 1 - 3 W NASZEJ SZKOLE PRZECHODZĄ NA NAUCZANIE ZDALNE (W DNIACH 09-12.02.2021)

Dyrekcja szkoły informuje, że w dniach 09.02.2021r. – 12.02.2021r. klasy 1 - 3 przechodzą na nauczanie zdalne. Zajęcia odbywają się według obecnego planu lekcji poprzez aplikację TEAMS.

Decyzja ta została podjęta w związku z dużą zachorowalnością oraz potwierdzonymi przypadkami covid-19 u uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Zdaniem PPIS zaistniałe okoliczności uzasadniają potrzebę czasowego zawieszenia zajęć stacjonarnych co pozwoli przeciąć drogi szerzenia się zakażenia. Zgodnie z zaleceniami sanepidu uczniowie i ich domownicy w najbliższych dniach powinni obserwować swój stan zdrowia pod kątem objawów covid-19. Wskazane jest również, by uczniowie, rodzice i nauczyciele ograniczyli kontakty z otoczeniem z powodu zagrożenia przeniesienia zachorowania na inne osoby. Nikt nie jest objęty kwarantanną.

Oddział przedszkolny pracuje bez zmian.