Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 2 W RZESZOWIE INFORMUJE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 2 W RZESZOWIE INFORMUJE

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, 

w związku z powrotem od 18 maja 2020 r. do prowadzenia diagnozy stacjonarnej (bezpośredniej) w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Nr 2 w Rzeszowie,  przekazujemy stosowne informacje dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa w związku z koronawirusem (procedury Poradni) → TUTAJ.

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1