Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „O PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA I TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „O PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA I TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII”

 IMGm. 20191120 10245920 listopada 2019 r. w Rzeszowskim Ratuszu miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie I edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa - Pana Tadeusza Ferenca pn. o Pióro Prezydenta Miasta Rzeszowa i tytuł Mistrza Ortografii  dla uczniów klas 6 - 8 rzeszowskich szkół podstawowych.

Z wynikami konkursu można zapoznać się →TUTAJ.

Sponsorami nagród w konkursie był Urząd Miasta Rzeszowa oraz Rada Rodziców przy SP 17 w Rzeszowie, za co serdecznie dziękujemy.


Regulamin konkursu znajduje się →TUTAJ.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1