Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „O PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA I TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „O PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA I TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII”

Zapraszamy uczniów klas 6 - 8 szkół podstawowych miasta Rzeszowa do udziału w I edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa - Pana Tadeusza Ferenca pn. o Pióro Prezydenta Miasta Rzeszowa i tytuł Mistrza Ortografii.

Regulamin konkursu znajduje się →TUTAJ.

Kartę zgłoszenia udziału w konkursie można pobrać →TUTAJ, a wzór oświadczenia →TUTAJ.

Prosimy o telefoniczną informację do 8 listopada br., ilu uczestników i z jakiej szkoły weźmie udział w konkursietel. 503 025 713 (p. Marta Pomes) lub tel. 17-748 24 80 (sekretariat szkoły).

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1