Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ZBIÓRKA MAKULATURY
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZBIÓRKA MAKULATURY

Dyrekcja szkoły i Rada Rodziców informuje, że w bieżącym roku szkolnym nadal będzie prowadzona zbiórka makulatury tylko w innej formie. Raz w miesiącu na teren szkoły będzie podstawiony kontener z firmy Atol, do którego bezpośrednio należy wrzucić makulaturę. Wyznaczeni rodzice będą ważyć oraz prowadzić ewidencję zbiórki.

Najbliższa zbiórka odbędzie się w następujących terminach:

14.11.2019 r. (czwartek):  godz. 7.30 – 8.30 oraz godz. 13.00 -16.00

15.11.2019 r. (piątek):  godz. 7.30 – 8.30 oraz godz. 13.00 -16.00

Kontener zostanie podstawiony na plac szkoły obok kuchni i tam będzie można zważyć oddawaną makulaturę.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1