Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TYDZIEŃ PROMOWANIA CZYTELNICTWA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

TYDZIEŃ PROMOWANIA CZYTELNICTWA

W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” (http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/aktualnosci) w dniach 10-14 czerwca 2019r. w naszej szkole odbędą się następujące konkursy dla uczniów promujące czytelnictwoKogo słyszysz? Co słyszysz?„Konkurs na najładniejszy i najciekawszy komiks”, „Konkurs na najpiękniejszą zakładkę”.

Zostaną także przyznane tytuł i nagrody dla najlepszych czytelników biblioteki szkolnej w tym roku szkolnym.

Więcej na ten temat można przeczytać →TUTAJ

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1