Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ZAPISY DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY I STOŁÓWKI NA ROK SZK. 2019/2020
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAPISY DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY I STOŁÓWKI NA ROK SZK. 2019/2020

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 17 w Rzeszowie informuje rodziców - opiekunów, że od dnia 22 maja 2019r. prowadzi zapisy uczniów chętnych do korzystania ze świetlicy, bądź stołówki szkolnej w roku szkolnym 2019/ 2020.

Podania znajdują się u intendenta szkolnego w pok. 21. Można je również pobrać poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ →TUTAJ

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY DO STOŁOWKI SZKOLNEJ →TUTAJ

Uzupełnione podania z aktualnymi danymi należy złożyć u szkolnego intendenta w pok. 21 do 15 czerwca br.

Komunikat jest do pobrania →TUTAJ.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1