Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ZAPISY DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY I STOŁÓWKI NA ROK SZK. 2020/2021
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAPISY DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY I STOŁÓWKI NA ROK SZK. 2020/2021

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy uczniów chętnych do korzystania ze świetlicy, bądź stołówki szkolnej w roku szkolnym 2020/ 2021.

Podania (karty zgłoszenia) można pobrać poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ →TUTAJ

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY DO STOŁÓWKI SZKOLNEJ →TUTAJ

Uzupełnione podania z aktualnymi danymi należy przesłać do szkoły pocztą tradycyjną lub elektroniczną (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), bądź złożyć w szkolnym sekretariacie do końca czerwca br.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1