Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLI
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLI

Serdecznie zapraszamy uczniów rocznego przygotowania przedszkolnego realizowanego w rzeszowskich przedszkolach (6-latki) do udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym dla Przedszkoli pt. W poszukiwaniu Wiosny”.

Termin nadsyłania pracy (na adres Organizatora, z dopiskiem MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLI) upływa 21.03.2019r. – decyduje data stempla pocztowego.

Regulamin konkursu można pobrać →TUTAJ.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1