Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ROZSTRZYGNIĘCIE TEGOROCZNEGO SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH

ROZSTRZYGNIĘCIE TEGOROCZNEGO SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH

konkurs koledy 2020    Dnia 11 grudnia 2020 r. w naszej szkole został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Kolęd I Pastorałek Polskich.W Konkursie wzięli udział uczniowie klas 0 – VII.

Prezentację uczestników tegorocznej edycji konkursu, przygotowaną przez Panią Bogumiłę Lis,  można obejrzeć →TUTAJ.

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji przesłanych drogą elektroniczną Jury w składzie - Panie: Elżbieta Babiarz – wicedyrektor szkoły, Bogumiła Lis, Katarzyna Kawalec i Bożena Kukułka, dokonało ich oceny oraz przyznało nagrody i wyróżnienia.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu  znajdują się →TUTAJ.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom, a także ich rodzicom oraz opiekunom, którzy przygotowali dzieci do prezentacji konkursowych – SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Sponsorom nagród w konkursie: Radzie Rodziców SP-17 oraz Dyrekcji Szkoły DZIĘKUJEMY!

Organizatorkami konkursu były Panie: Katarzyna Kawalec i Bożena Kukułka.

Z regulaminem konkursu można zapoznać sięTUTAJ.