Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZK. 2019/2020

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZK. 2019/2020

Szanowni Rodzice! W bieżącym roku szkolnym nabór do rzeszowskich szkół, oddziałów i punktów przedszkolnych po raz kolejny jest wspomagany systemem elektronicznym.

ZARZĄDZENIE NR VIII_79_2019 Z 14 STYCZNIA 2019 W SPRAWIE TERMINÓW NABORUTUTAJ

ZARZĄDZENIE NR VIII_86_2019 Z 18 STYCZNIA 2019 W SPRAWIE NABORU DO KLAS IV I VIITUTAJ

Internetowa APLIKACJA NABORU jest dostępna →TUTAJ.

Bezpośrednia strona naboru do szkół podstawowych - wystarczy kliknąć w obrazek poniżej:

bezNazwy4.m

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół podstawowychjest do pobrania →TUTAJ.

Bezpośrednia strona naboru do przedszkoli - wystarczy kliknąć w obrazek poniżej:

bezNazwy3.m

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do przedszkoliznajduje się →TUTAJ.

Karta potwierdzenia kontynuacji uczęszczania dziecka do danej jednostki →TUTAJ