Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NABÓR DO RZESZOWSKICH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NABÓR DO RZESZOWSKICH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Rzeszowa - w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych można wybrać dowolną liczbę oddziałów w maksymalnie 6 szkołach, a nie tak jak do tej pory w 3 szkołach, prowadzonych przez Gminę Miasto Rzeszów.

Ponadto w miejskiej rekrutacji elektronicznej biorą udział szkoły: Zakładu Doskonalenia Zawodowego, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. TEB oraz Zgromadzeni Sióstr Pijarek, które mogą być uwzględniane w zgłoszeniach poza ww. limitem

UWAGA! W przypadku wyboru na którymkolwiek miejscu listy preferencji oddziału międzynarodowego, przygotowania wojskowego, dwujęzycznego lub sportowego termin składania wniosku upływa 31 maja br.

Rekrutacja odbywa się przede wszystkim za pośrednictwem strony: https://naborpp.resman.pl/kandydat/app/

     Poza ww. stroną internetową informacje na temat naboru do szkół ponadpodstawowych były przekazywane mieszkańcom w mediach i za pośrednictwem postów w serwisie Facebook:

• https://bit.ly/3wwA846
• https://bit.ly/3lpQSF6
• https://bit.ly/3FYS1g6

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy