Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL - GŁOSOWANIE W NAJWIĘKSZYM PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM W POLSCE TRWA

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie podkarpackim jest prowadzony przez „Gazetę Codzienną Nowiny”.
Jednocześnie nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali także pracujący w naszej szkole nauczyciele.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się w poniedziałek, 25 października.

Głosowanie w powiatowym etapie będzie trwać do czwartku, 2 grudnia do godz. 20:30.

Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia i będzie trwać do środy, 15 grudnia do godz. 20:00.

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym

pod adresemwww.nowiny24.pl/nauczyciel

Zachęcamy do udziału w głosowaniu na naszą szkołę (kategoria: Szkoła Roku) oraz na zgłoszonych nauczycieli (kategoria: nauczyciel klas 0-3 oraz nauczyciel klas 4-8).

MJ glos 1024x266