Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SKŁADKA NA RADĘ RODZICÓW

SKŁADKA NA RADĘ RODZICÓW

Wysokość składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/2022 uchwalono na poziomie:

- 30 zł za jedno dziecko uczęszczające do naszej szkoły

- 20 zł za drugie dziecko uczęszczające do naszej szkoły

- 0 zł za trzecie i kolejne dziecko uczęszczające do naszej szkoły

Sytuacje uniemożliwiające dokonania wpłaty proszę zgłaszać do delegata do Rady Rodziców w swojej klasie.

Wpłaty na RR prosimy dokonywać w sposób ustalony przez przedstawiciela RR w klasie, do tego przedstawiciela.

Przedstawiciel Rady Rodziców wpłaca zebraną kwotę na konto Rady Rodziców (Tytuł przelewu: RR – klasa – 2021/22) lub gotówką do Skarbnika Rady.

Świetlica

Wysokość składki na dzieci uczęszczające na Świetlicę Szkolną w roku szkolnym 2021/2022 wynosi 10 zł/ miesiąc.

Wpłaty te są w całości wykorzystywane na zakup: materiałów dydaktycznych, gier edukacyjnych, zabawek, materiałów papierniczych i plastycznych.

Wpłat prosimy dokonywać w każdym pierwszym tygodniu miesiąca uczęszczania dziecka do świetlicy:

1. Gotówką do Pań ze świetlicy lub
  2. Przelewem na konto RR z dopiskiem: Świetlica – imię nazwisko dziecka.

Nr konta (Bank PeKaO S.A.): 40 1240 1792 1111 0010 0381 4010

Koordynacja zbierania składek

Zbieranie składek na działania Rady Rodziców koordynuje Skarbnik Rady Rodziców, Pani Marta Onyszczuk.