Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TRWA FINAŁOWY TYDZIEŃ PROJEKTU PHO3NIX ACTIVE SCHOOL

TRWA FINAŁOWY TYDZIEŃ PROJEKTU PHO3NIX ACTIVE SCHOOL

188837523 405333067110293 2659898730770146003 nZachęcamy do głosowania na przygotowany przez naszą szkołę sportowy materiał video w ramach zmagań o tytuł:

NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCEJ DO AKTYWNOŚCI

FIZYCZNEJ I SPORTU

SZKOŁY W POLSCE!

1.     Głosowanie będzie trwało od 24 do 30 maja.
2. Wszystkie filmy do głosowania będą wyświetlone na stronie:
3. Aby zagłosować na film należy wyszukać film swojej szkoły (→TUTAJ), kliknąć na niego i wtedy wpisać adres e-mail i zagłosować.
4. Głos będzie liczony, jeśli osoba głosująca potwierdzi swój głos przez kliknięcie w link przesłany na podany e-mail (jest to zabezpieczenie przed sztucznym głosowaniem przez podawanie cudzych adresów e-mail).
5. Na film każdy adres e-mail może zagłosować 1 raz - czas głosowania się nie liczy, na oddanie głosu jest 7 dni.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Dnia 3 czerwca nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu pierwszej edycji projektu PHO3NIX ACTIVE SCHOOL – NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCA SZKOŁA W POLSCE!
NAGRODY:
1 MIEJSCE – 10 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY DLA SZKOŁY
2 MIEJSCE – 7 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY DLA SZKOŁY
3 MIEJSCE – 5 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY
100 SPORTOWYCH WARSZTATÓW DLA POZOSTAŁYCH SZKÓŁ, KTÓRE W GŁOSOWANIU UZYSKAJĄ NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ GŁOSÓW!

Serdecznie dziękujemy za duże zainteresowanie projektem, wielkie zaangażowanie nauczycieli, uczniów i rodziców.

Materiał filmowy przygotowała p. Iwona Czerwień-Mielnik
Koordynator programu: p. Bożena Kukułka