Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WARSZTATY ON-LINE DLA UCZNIÓW

WARSZTATY ON-LINE DLA UCZNIÓW

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie zaprasza uczniów klas VII i VIII na warsztaty on-line (w aplikacji Teams): „Polubić naukę – jak uczyć się skuteczniej”.

Prowadzi Pani Ewa Zielińska.
Rozpoczęcie warsztatów w poniedziałek - 7 grudnia 2020r.
Terminy spotkań (poniedziałki):

1.) 7.12.2020, w godz. 16.00 – 17.00
2.) 14.12.2020, w godz. 16.00 – 17.00
3.) 21.12.2020, w godz. 16.00 – 17.00

Kolejna edycja po feriach.
Zgłoszenia przyjmuje:
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie, ul. Rejtana 3 (informacja telefoniczna: 17/7483800).
Należy wypełnić i złożyć formularza dostępnego na stronie Poradni w zakładce „Druki do pobrania” – wniosek o przyjęcie do Poradni (należy wpisać – udział w zajęciach grupowych „Polubić naukę”).

Wniosek wypełniają rodzice i można go wysłać (skan) na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą lub dostarczyć do poradni.

WAŻNE! Na wniosku należy wpisać login dziecka do Teamsa, aby można było dołączyć do grupy zamkniętej.