Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY z dnia 23.10.2020 r.

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY z dnia 23.10.2020 r.

Dyrektor Szkoły informuje, że zgodnie z decyzją premiera M. Morawieckiego od dnia 26.10.2020 r. – 08.11.2020 r. w klasach 4 – 8 nauka odbywać się będzie zdalnie. Zajęcia lekcyjne wg. dotychczasowego planu w poszczególnych klasach będą trwały po 30 min. (zgodnie z rozporządzeniem MEN z 04.09.20 r.). Praca zdalna tak jak poprzednio na Office 365 – Teams.

Oddział przedszkolny i klasy I-III uczą się w trybie stacjonarnym.

O wszelkich zmianach i decyzjach będę informować na bieżąco na stronie www szkoły oraz poprzez dziennik elektroniczny.

Dyrektor Mirosława Leśniak