Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Statut i załączniki do Statutu SP 17
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Statut i załączniki do Statutu SP 17

Statut Szkoły, Wewnątrzszkolny System Oceniania, Procedura nauczania zdalnego (jesień 2020r.), Regulamin edukacji zdalnej (wiosna 2020r.), Ceremoniał Szkolny i Tradycja Szkolna SP 17 w Rzeszowie, Regulamin funkcjonowania oddziałów integracyjnych, Regulamin świetlicy szkolnej, Program wychowawczo - profilaktyczny, Dostosowanie wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb psychofizycznych i edukacyjnych ucznia, Regulamin Rady Pedagogicznej, Regulamin zachowania się uczniów w czasie przerw, Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych (- tam m.in. Procedura korzystania z telefonów komórkowych i sprzętu elektronicznego), Regulamin wycieczek szkolnych

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1