Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PIKNIK CHARYTATYWNY Z UDZIAŁEM SZKOLNEGO ZESPOŁU WOKALNEGO „MELODIA”

PIKNIK CHARYTATYWNY Z UDZIAŁEM SZKOLNEGO ZESPOŁU WOKALNEGO „MELODIA”

IMG 5109.m

Dnia 18 czerwca 2016r. Szkolny Zespół Wokalny „MELODIA" wystąpił w czasie PIKNIKU CHARYTATYWNEGO organizowanego przez Fundację Podkarpackie HOSPICJUM dla DZIECI z okazji Dnia Dziecka. Piknik odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa. Przebiegał w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Na dzieci czekało wiele różnorodnych atrakcji m.in.: dmuchane zjeżdżalnie, konie ze stadniny koni „Albin”, Klub Motocyklowy – Kraków Chapter Poland – Harley Owners Group, „Zdrowe soki” z firmą Zelmer, poczęstunek i wiele innych.

Udział w pikniku był niezwykłym przeżyciem dla uczniów. Zespół do występu przygotowała p. Katarzyna Kawalec.