Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE W RAMACH PROGRAMU AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE W RAMACH PROGRAMU AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

clip image002.m

11 grudnia  w naszej szkole odbyło się SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE w ramach programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

Zorganizowano warsztaty plastyczne (›foto.), zabawy taneczne (›foto.) oraz poczęstunek. W zajęciach brali udział uczniowie SP 17 oraz studenci – wolontariusze. Wszyscy wesoło i radośnie spędzili piątkowe popołudnie. Koordynatorem spotkania z ramienia szkoły była pani pedagog Elżbieta Babiarz.