Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WYCIECZKA NAGRODĄ ZA NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE I ZACHOWANIU

WYCIECZKA NAGRODĄ ZA NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE I ZACHOWANIU

DSC00917 Medium.mDnia 27 października br. odbyła się wycieczka do Sanoka i Starej Wsi, zorganizowana przez Dyrekcję Szkoły dla uczniów klas III – VI, którzy w ubiegłym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki  w nauce i zachowaniu.

W programie wycieczki znalazło się zwiedzanie Skansenu w Sanoku oraz wizyta w Starej Wsi u sióstr Służebniczek Starowiejskich.

Wycieczkę współorganizowali p. Anna Pękala, p. Bogumiła Lis i ks. Paweł Liszka.

Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ, natomiast zdjęcia obejrzeć w Fotokronice.