Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

AKTUALNOŚCI PROGRAMU TWOJE DANE - TWOJA SPRAWA

uodo tdts logo color rgb

Czas biegnie jak szalony. Minęła jesień. Świątecznym śniegiem przywitała nas zima. Za nami lekcje nt. prywatności w klasach IV-ych oraz ankiety (quizy) nt. ochrony danych osobowych w klasach V-VIII. Klasy V i VI zmierzyły się z prostszymi pytaniami, klasy VII i VIII – z racji tego, że mają za sobą już trzy lata udziału w programie i sporo zajęć na ten temat - z trudniejszymi. Okazało się, że jedni i drudzy pochwalić się mogą konkretnymi wiadomościami nt. ochrony danych osobowych.

Przed nami obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych oraz Dnia Bezpiecznego Internetu. Na ukończeniu jest harmonogram działań i inicjatyw, które przygotowujemy dla Was z tej okazji. Obchody DOD oraz DBI będą miały miejsce w naszej szkole początkiem lutego. Mamy nadzieję, że po raz kolejny uda się nam zorganizować coś ciekawego, co przyczyni się do bardziej świadomego korzystania z sieci oraz większej dbałości o ochronę naszych danych osobowych.

Poniżej znajdziecie pytania, z jakimi zmierzyli się uczniowie klas V-VIII:

quiz dla uczniów klas 5-6 >TUTAJ, quiz dla uczniów klas 7-8 >TUTAJ.

Koordynatorzy programu:

Iwona Niedzielska-Taźbier i Irena Sitarska