Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Spotkanie Dyrekcji z Prymusami 2021 11   Rok szkolny 2020/2021 okazał się dla nas czasem niełatwym. Ze względu na panującą pandemię, wielotygodniowe okresy nauczania zdalnego i izolacji od środowiska szkolnego wymagał od nas zwiększonego wysiłku nie tylko umysłowego, ale przede wszystkim emocjonalnego, by nie poddać się narastającym trudnościom i problemom. Mimo tych niesprzyjających warunków udało nam się zrealizować wiele dodatkowych inicjatyw, które urozmaiciły i wprowadziły radość w codzienną pracę, zaś wielu wychowanków naszej szkoły osiągnęło bardzo dobre wyniki w nauce.

   25-ego czerwca, w dniu zakończenia roku szkolnego, uczniowie i uczennice poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami w wyznaczonych godzinach i w salach, zgodnie z wymogami reżimu sanitarnego. W tym roku podobnie jak w poprzednim Rodzice i Opiekunowie poza wyjątkami nie mogli towarzyszyć dzieciom i młodzieży w pożegnaniu nauczycieli.

  O godz. 11.00 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Panie Dyrektor wręczyły puchary i świadectwa prymusom szkoły (→foto.) oraz uczennicom i uczniom z najwyższymi wynikami w nauce i z zachowania (→foto.). Przekazane zostały również listy gratulacyjne dla Rodziców wyróżnionych. (Więcej zdjęć z uroczystości można obejrzeć w Fotokronice.)

  Na koniec Pani Dyrektor Mirosława Leśniak złożyła podziękowanie Radzie Rodziców przy SP17, zaś Pan Krzysztof Delikat, Przewodniczący Rady wzajemnie przekazał Dyrekcji szkoły podziękowanie za owocną współpracę (→foto.). 

(Tekst: p. Maja Czepurko)