Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ŻEGNAJ SZKOŁO! WITAJCIE WAKACJE!
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26.06.2020 r....

 

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Aktualności

ŻEGNAJ SZKOŁO! WITAJCIE WAKACJE!

koniec 735x400

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam, aby tegoroczne wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by były czasem zasłużonego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym. 

Szanowni Rodzice, dziękujemy za trud i zaangażowanie, jakie włożyliście w zdalną edukację Waszych dzieci. Doceniamy Wasze wsparcie i poświęcenie. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Bez Was nie osiągnęlibyśmy tak wiele.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP 17 w z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1